نرجس بهرآسمانی در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی از خدمات ارزنده کارکنان به ویژه بانوان شاغل در مجموعه نیروی انتظامی تشکر و قدردانی کرد.
وی خدمات نیروی انتظامی در جامعه بالاخص در حوزه اجتماعی و فرهنگی را موفق و بسیار تأثیرگذار دانست.
ایشان با تاکید بر اینکه شاه کلید حل مسائل اجتماعی در دست زنان است اظهار امیدواری کرد در آینده با نسلی قوی و با اراده روبرو خواهیم بود، اگر زنان و دختران ما به این باور و اعتقاد قلبی برسند که تصمیم درست امروز آنان تضمین کننده آینده فرزندان شان است.
مدیر کل دفتر بانوان و خانواده ایجاد روحیه خودباوری، اعتماد به نفس و عزت نفس در دختران و زنان جوان را یکی از قدرتمندترین عوامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی بیان داشت و با توجه به رسالت سیاست گذاری و برنامه‌ریزی دفتر بانوان و خانواده در محور های مختلف از جمله اقتصادی و اشتغال زایی، فرهنگی و اجتماعی، بهداشت، سلامت و نشاط که در نهایت رسیدن به یک خانواده سالم و تلاش در جهت تحکیم بنیان خانواده به عنوان اصلی ترین وظیفه و هدف دفتر بانوان که همراهی و همکاری مسئولین را می طلبد با ابزار خرسندی از نگرش فرماندهی انتظامی استان گفت: با عزم و اراده ای که در مسئولین دلسوز ناجا وجود دارد، آغاز فصل جدیدی از همکاری حوزه بانوان و نیروی انتظامی استان را در راستای آگاهی بخشی و کاهش آسیب های زنان و دختران استان کرمان شاهد خواهیم بود.
سردار ناظری نیز در این دیدار  خاطر نشان کرد : زنان در طول دوران دفاع مقدس و پس از آن نشان دادند که قابلیت نقش آفرینی در همه عرصه های مختلف را دارند.
ایشان همچنین آمادگی مجموعه ناجا را در جهت افزایش همکاری و مشارکت در کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی حوزه زنان و خانواده اعلام داشت.