ه گزارش ایرنا، علی زینی وند عصر یکشنبه در بازدید از روند ساخت پروژه ۴۰ مسکن ویژه زنان سرپرست خانوار روستای سیدی کرمان گفت : پیگیر جذب کمک ها و اتمام پروژه مسکن زنان سرپرست خانوار تا سالگرد شهادت سردار سلیمانی هستیم وی تصریح کرد: این طرح ۳۶ واحدی مسکن زنان سرپرست خانوار تحت عنوان "۴۰ قسیم" است که به همت دفتر بانوان و خانواده استانداری و کمیته امداد به مناسبت اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کلنگ زنی شد.
وی با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی این طرح افزود: خوشبختانه این طرح پیشرفت خوبی دارد اما یکسری مشکلات اداری دارد که ان شاالله برای جذب کمک های جدید و اتمام طرح در دومین سالگرد سردار سلیمانی پیگیری می کنیم.
وی به تشکیل کارگروهی توسط فرماندار کرمان اشاره کرد و ادامه داد: در این کارگروه مشکلات و نیازهای این طرح بررسی و پیگیری خواهد شد.

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده نیز در این بازدید و گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت:طرح ۴۰ قسیم پیشنهادی دفتر بانوان و خانواده به کمیته بانوان مکتب حاج قاسم است. که در اولین سالگرد سردار دلها کلنگ زنی و در دومین سالگرد با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار بی سرپناه به بهره‌ برداری می‌رسد.
به گفته وی، تفاهم نامه ای بین دفتر بانوان و خانواده استانداری، کمیته امداد و مرکز نیکوکاری خاتم الانبیا به عنوان مجری طرح امضا شد و با حمایت امام جمعه و استاندار محترم کرمان و پیگیری های صورت گرفته پیشرفت 60 درصدی در کار داشتیم و در دومین سالگرد به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در پایان از تلاش، پشتکار و همت جناب آقای دهقانی مجری طرح و مدیر عامل مرکز نیکوکاری خاتم الانبیا صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.