بازدید مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری و مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان از آغاز عملیات اجرایی مجموعه ورزشی ساحلی دریا به مدیریت خانم طاهره دریا قلی بیگی.
این مجموعه در زمینی به مساحت دو هزار هکتار برای ایجاد استخر بین المللی همراه با 13رشته ورزش ساحلی پیش بینی شده است و با بهره برداری از آن استان کرمان ظرفیت میزبانی رقابت‌های ملی و بین‌المللی را خواهد داشت.
 نرجس بهرآسمانی در حاشیه این بازدید به خبرنگار صبح‌ کرمان گفت: زنان در هر عرصه‌ای که وارد شوند درخشش بی نظیری دارند و به قول معروف خوش درخشیدند. حضور بانوان در عرصه های مختلف ورزشی، فرهنگی، علمی، اجتماعی، اقتصادی و ... باعث سربلندی استان بوده و هست.
 مدیر کل دفتر زنان و خانواده ضمن تشکر از سرکار خانم دریا قلی بیگی که از زنان فعال و دلسوز عرصه ی ورزشی می‌باشد افزود دفتر بانوان از هیچ کوششی در راستای حمایت از بانوان در عرصه های مختلف دریغ نخواهد کرد ابزار امیدواری کرد در آینده ای نه چندان دور شاهد بهره‌برداری از این مجموعه باشیم که این مهم با پشتکار و همتی که در مدیریتی این مجموعه شاهد هستم اتفاق می افتد.
وی همچنین با تاکید بر مظلوم واقع شدن بانوان ورزشی در کشور بالاخص استان کرمان خاطر نشان کرد حمایت از این گونه فعالیت ها حمایت از بانوان ورزشکار استان است.