مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در دیدار با امام جمعه کرمان حضرت حجه الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن ارائه گزارش عملکرد در حوزه زنان و خانواده در سه ماهه گذشته تاکید کردند ، کار در حوزه  زنان و خانواده  تعطیلی ندارد و علیرغم وضعیت قرمز در استان کرمان کار متوقف نشده است .
 نرجس بهرآسمانی افزود : اجرای طرح آرامش توام با آموزش برای شاغلین با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در حال اجرا است که با استقبال بیش از 5 هزار نفر از شاغلین و خانواده های آن ها  روبرو شده است .
همچنین ایشان از اجرای طرح ساماندهی اشتغال بانوان ، اجرای هم زمان سه طرح تاب آوری اجتماعی ویژه بانوان ساکن در حاشیه شهر ، تدوین دانشنامه زنان فرهیخته استان ، پیگیری راه اندازی اولین مدرسه تابستانه کسب و کار برای کودکان حاشیه شهر و آموزش مهارتهای زندگی بصورت مستمر در فضای مجازی خبر داد .
گفتنی است در این دیدار مشاور امور بانوان وزیر صمت حضور داشتند و گزارش جامعی از عملکرد خود در مدت حضور در این وزارتخانه ارائه نمودند .دکتر فاطمه السادات حسینی  با بیان اینکه بانک جامعه آماری از زنان کارآفرین تدوین وتهیه گردید. افزودند این وزارت از ظرفیت  بانوان توانمند برای حمایت از زنان آسیب دیده استفاده می کند.