کمیته بانوان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور تیمی متشکل از بانوان توانمند و صاحب نظر با حضور حجه الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام شهر کرمان برگزار گردید.
در این جلسه خانم بهراسمانی با بیان برنامه های کمیته بانوان افزود ، این برنامه ها در دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت برگزار می گردد . برنامه های کوتاه مدت شامل طرح چهل قسیم ، (تجدید میثاق 40 قشر از بانوان با آرمانهای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی) ، برگزاری جلسات تبیین مکتب حاج قاسم با حضور خانواده همرزمان  بصورت غیر حضوری ، دیدار و تجلیل از خانواده های شهداء و برگزاری مسابقات ویژه اقشار مختلف بوده  و در دهه اول دیماه برگزار میگردد.
معاون دفتر بانوان و خانواده  از تشکیل سه کارگروه فرهنگی اجتماعی ، سلامت و بهداشت و اقتصاد کارآفرینی ذیل کمیته بانوان مکتب خبر دادند که برنامه ریزی  بلندمدت  برای بانوان و خانواده ها را بعهده دارند در این جلسه حجه الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با ابراز خرسندی از توجه و حساسیت ویژه  بانوان به تبیین و ترویج مکتب حاج قاسم افزودند استان کرمان بعنوان شهر حاج قاسم باید برنامه هایی در خور و شایسته ای داشته باشد و انتظار می رود کمیته بانوان با قدرت و همت مضاعف برنامه ریزی و اقدام نماید.