خانم دکتر حسینی به همراه بخشدار مرکزی ، دستگاه های متولی با هدف شناسایی ظرفیت های روستاها جهت اشتغال زایی بانوان و خانواده ها از کارگاه تولید ماسک ، نانوایی نان محلی در حاجی آباد در تاریخ 5/7/99 بازدید و به مسائل و مشکلات آنان پرداخته و راهکارهای لازم جهت رفع موانع تولید را ارائه نمودند.
در ادامه بازدید مشاور استاندار از  نمایشگاه صنایع دستی و محصولات تولیدی بانوان کارآفرین باقر آباد . سعدی بازدید کردند بانوان در این روستاها در زمینه پته دوزی ، قلاب بافی ، گلیم بافی ، کماچ ، کلمپه و... فعالیت دارند که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد با کمک دهیاران تجمیع واحدها در قالب صندوق خرد محلی صورت گیرد و با همکاری جهاد کشاورزی آموزش های لازم ارائه گردد و صندوق های خرد محلی حمایت مالی شوند.
در پایان ایشان از کارخانه فرآوری پسته و صادرات مغز سبز پسته یاسایی بازدید نمودند این کارخانه از ابتدای سال 94 شروع به فعالیت نموده و درحال حاضر  کارخانه برای 120 نفر از بانوان اشتغال زایی صورت گرفته است. در این واحد مغز پسته در 5 رنگ از سبز کاملا تیره تا رنگ زرد ، و همچنین لپه از مغز سبز و لپه از مغز زرد پسته به آلمان و هامبورگ صادر می گردد.