آیین تجلیل از اسوه‌های صبر و استقامت با حضور خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همسران و مادران شهدای کرمانی در شام میلاد یگانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد.
در این جلسه فاطمه‌السادات حسینی مدیرکل امور‌ بانوان و خانواده استانداری کرمان با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: در حالی شام ولادت حضرت زهرا(س) را پشت سر می‌گذاریم که حاج قاسم محب حضرت زهرا(س)، در بین ما نیست.
وی با عنوان اینکه حاج قاسم باعث عزت جهان اسلام و نظام اسلامی است گفت: امشب دور هم جمع شدیم تا بار دیگر با آرمان‌های شهدا میثاق ببندیم؛ ما جمع شدیم تا به خانواده شهید سلیمانی بگوییم ما نیز عزاداریم و غم عالم هستی بر قلب ما نشسته است.
مدیرکل امور‌ بانوان و خانواده استانداری کرمان با بیان اینکه اگر چه جنگ در ظاهر تمام شد اما جنگ برای خانواده‌های شهدا تمام نشده است افزود: حاج قاسم سلیمانی برای تمام خانواده‌های شهدا تا ابد پایدار است.
وی با ابراز اینکه حاج قاسم سلیمانی عصاره مکتب فاطمی و خمینی بود و او در مکتب اهل‌بیت(ع) پرورش یافت و به افتخار عالم هستی تبدیل شد گفت: حاج قاسم همیشه به حضرت زهرا(س) توسل داشت .
مدیرکل امور‌ بانوان و خانواده استانداری کرمان با تاکید بر اینکه وظیفه ما تربیت حاج قاسم‌ها در کشور است تا راه شهدا و ولایت ادامه داشته باشد افزود: انتخابات مجلس در پیش است و انتخابات را نیز باید با حضور گسترده برگزار کنیم و با انتخاب اصلح یک مجلس انقلابی و ولایی تشکیل شود.
خبرگزاری : ایرنا