مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۸/۲۸

سفر یک روزه مدیر کل امور بانوان به شهرستان سیرجان

مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری کرمان به منظور بررسی وضعیت زنان در شهرستان سیرجان ۲۶ آبان ماه طی سفر یک روزه وارد این شهرستان شد.
در بدو ورود با فرماندار محترم شهرستان سیرجان جناب آقای بهاءالدینی دیدار و گفتگو کرد، سپس با حضور در جلسه کمیسیون بانوان شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر طاهره صفارزاده ایشان را الگویی خوب برای زنان و دختران معرفی کرد و ضمن تشکر از حمایت های فرماندار سیرجان در حوزه زنان و خانواده گفت: فعالیت های بانوان در تمام بخش ها و حمایت مسئولان از آنها در جامعه بسیار مهم و اثرگذار است.
وی با اشاره به مسئولیت سنگین مشاوران بانوان و خانواده در دستگاههای اجرایی گفت: الگو سازی برای جوانان از مهمترین وظایف شما می باشد و اگر این مهم به نحو مطلوب انجام گیرد; پرورش دخترانی با عزت و اعتماد به نفس خواهیم داشت و در آینده با نسلی با اراده، تصمیم گیر و پر تلاش روبرو خواهیم بود.
ایشان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی امام جمعه محترم شهرستان سیرجان هدف اصلی از این دیدار را استفاده از رهنمودهای امام جمعه محترم بیان داشت و با تبریک افتخار آفرینی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: زنان از دوران دفاع مقدس تا کنون نقش مهم و اثرگذاری در حوزه های مختلف در جامعه ایفا کرده‌اند و بانوان شهرستان سیرجان از قائده مستثنی نبوده اند، حضور پررنگ بانوان فرهیخته، ورزشکار، کارآفرین و... در شهرستان سیرجان خود بیانگر این مهم است.
نرجس بهرآسمانی در ادامه سفر یک روزه به اتفاق فرماندار محترم سیرجان با مادر شهید احمد بختیاری که از بانوان جانباز دوران دفاع مقدس می باشند دیدار و یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامیداشت.
وی همچنین با حضور در منزل یکی از خانواده های تحت حمایت بهزیستی از نزدیک مشکلات خانواده را بررسی کرد.
.شرکت در مراسم کلنگ زنی مرکز بهداشت و درمان شهرک سمنگان
.حضور در مراسم تکریم و تجلیل از والدین 110 شهید دانش آموز و معلم
.حضور در مراسم تجلیل از جوانان فعال عضو جمعیت هلال احمر
.بازدید از موزه گلیم زنده به مدیریت بانوی کارآفرین سرکار خانم افسری
.بازدید از شرکت تعاونی فولاد فوم با مدیریت بانوی کارآفرین اجتماعی سرکار خانم دهشیری
از دیگر برنامه هایی بود که با حضور مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری کرمان برگزار گردید.
نرجس بهرآسمانی در پایان سفر به شهرستان سیرجان به نمایندگی از استاندار محترم کرمان در مراسم تجلیل از تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان شرکت و ضمن اهدا هدیه و لوح سپاس جناب آقای دکتر زینی وند از تلاش و همت بانوان ورزشکار جهت کسب مقام نائب قهرمانی جام باشگاه های آسیا تشکر و قدردانی کرد.


منبع : اداره کل امور بانوان و خانواده


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲