مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲
۱۳۹۷/۰۴/۱۹

روش‌هایی که برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه به‌کار برده می‌شود باید روش‌های روز باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتراموربانوان وخانواده استانداری ،فاطمه‌السادات حسینی درجلسه هم اندیشی اجرای طرح های عفاف وحجاب استان که با حضور حجت‌الاسلام والسملمین علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان وامام جمعه کرمان برگزارشد با بیان اینکه شورای راهبردی تحکیم بنیان خانواده در استان تشکیل شده است گفت: روش‌هایی که برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه به‌کار برده می‌شود باید روش‌های روز باشد.
وی با بیان اینکه یکی از چالش‌های اصلی استان موازی‌کاری و جزیره‌ای عمل کردن است که در مسائل فرهنگی آسیب‌های بیشتری می‌زند گفت: اهمیت حفظ انقلاب و ارزش‌های اسلامی بر کسی پوشیده نیست اما فعالیت‌ها نیاز به ساماندهی دارد.
مدیرکل بانوان وخانواده استانداری کرمان افزود: در راستای فرمایشات رهبرمعظم انقلاب مبنی بر مطالبه‌گری و آتش به اختیار در حوزه انقلاب یکسری برنامه‌هایی که به بنیان خانواده کمک می‌کند را در نظر گرفتیم.
حسینی با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی ما باید صیانت از خانواده‌های مذهبی باشد و اگر از کنار آن به سادگی بگذریم آینده خوبی در انتظار ما نیست افزود: نگاه ما در این حوزه باید مردمی باشد و مردم پای کار بیایند و آنها را از خطری که دشمن برای آنها در نظر گرفته آگاه کرد.
وی با بیان اینکه همه از فضای مجازی گلایه دارند اما هیچ اقدامی نمی‌شود و آسیب‌های آن روزبه‌ روز دامن‌ گیر جامعه می‌شود و جوانان ما از بین می‌روند عنوان کرد: طرح مسجد و محله را ارائه کردیم و از دهه کرامت این طرح آغاز می‌شود


منبع : اداره کل امور بانوان و خانواده